Zľava tablet, sprava notebook

Neviete sa rozhodnúť, či sa Vám bude hodiť viac notebook alebo tablet? Riešenie je veľmi jednoduché, kúpte si oboje v jednom jedinom zariadení. Zariadenie 2 v 1 kombinujúci výhody notebooku a tabletu v jedinom zariadení sa medzi užívateľmi tešia stále väčšej obľube, čo má jednoduché vysvetlenie.
sluchátka, tablet a notebook
Podarilo sa im totiž trafiť do vkusu všetkým, ktorí sa nemôžu rozhodnúť, či im bude viac vyhovovať tablet alebo notebook. Ideálne riešenie v nich našli aj tí, ktorý už potrebujú obe zariadenia, ale nechcú zbytočne investovať do každého zvlášť. Predstaviteľom toho riešenia je aj jedna z nedávnych noviniek UMAX VisionBook 12WiFlex.
 
UMAX VisionBook 12WiFlex
 
·         Jeho hlavná prednosť spočíva v otočnom displeji o 360 stupňov, vďaka ktorému je možné ľubovoľne meniť režim použitia z notebooku na tablet, alebo čokoľvek medzi tým.
·         Uhlopriečka dotykového panela zariadenia činí 11,6 palcov.
·         Vysokú mobilitu celého zariadenia potvrdzuje aj veľmi nízka hmotnosť 1,1 kg.
·         Srdcom VisionBook 12Wi Flex je úsporný štyr jadrový procesor Intel Atom x5-Z8350 spolupracujúci s 2 GB operačnej pamäte.
·         Vnútorný úložný priestor ponúka kapacitu až 32 GB, ktorú možno hravo rozšíriť o ďalších až 128 GB pomocou vloženej pamäťovej karty.
·         Potešujúce hodnoty dosahuje aj batéria o veľkosti 9000 mAh, ktorá je schopná zabezpečiť až osem hodín prevádzky tohto zariadenia na jedno nabitie.
·         V základnej výbave je navyše priamo predinštalovaný operačný systém Windows 10 Home optimalizovaný pre dotykové ovládanie, aby Vám ihneď po vybalení nič nebránilo v tom, nechať sa vtiahnuť do víru zábavy alebo pracovných povinností.
·         Na zariadení sú umiestnené všetky potrebné bežné výstupy, pre zapojenie klasických periférií.
 tablet a notebook
Ide teda o veľmi kvalitné zariadenia, s veľmi nízkou cenou a bohatou výbavou. Hodí
sa perfektne na prezeranie fotografií, sledovanie filmov a surfovanie po internete. Veľkou výhodou je aj multifunkčnosť zariadenia.