Obliekate svoje deti štýlovo?

Máte doma dievčatko alebo chlapčeka? Určite rozmýšľate, ako ho máte obliekať. Chcete, aby vaše dieťa vyzeralo roztomilo a zároveň pekne? Odporučím vám zopár trikov, aby ste svoje dieťa mohli vyfintiť podľa svojich predstáv. Pozeráte si často detské časopisy a módne katalógy, kde všade vidíte deti, ktoré sú štýlovo a pekne oblečené? Nechápete, prečo ich mamy tak vyobliekajú, aj keď … Read moreObliekate svoje deti štýlovo?

Ako nosiť legíny aj na bežný deň? Naučte sa ich kombinovať!

Ako kombinovať legíny s topánkami Kombinovať legíny s topánkami pre dokonalý outfit nie je vôbec ťažké, ak poznáte pár základných pravidiel. Predovšetkým je dôležité zvoliť správny typ legín, ktoré budú lichotiť vašej postave a zároveň sa hodia k príležitosti, pre ktorú ich chcete nosiť. Ak hľadáte štýlový, no zároveň pohodlný outfit, možnosťou, ako legíny skombinovať, … Read moreAko nosiť legíny aj na bežný deň? Naučte sa ich kombinovať!

Nevyrobte si na plese trapas módnymi prešľapmi. Dodržte naše rady a určite sa im vyhnete

Každý rok sledujeme plesovú sezónu, hlavne dámy sa zaujímajú o módne trendy v tejto oblasti odievania, ktorá síce trocha ubrala na striktnosti, no stále má svoje pevné pravidlá, ktoré by sme mali dodržiavať, aby sme sa vyhli nepríjemným prešľapom.   Dajte si poradiť Hodinky na ruke pri plesovej róbe, silonky do sandálikov alebo rozpustené vlasy, na všetky … Read moreNevyrobte si na plese trapas módnymi prešľapmi. Dodržte naše rady a určite sa im vyhnete