RECENZIA: PRODUKTY NA TVÁR HYDRA VEGETAL OD YVES ROCHER

Extrakt je úplne asimilovaný pokožkou. Testy ukázali, že bunková voda Edulis. tj jeho extrakt pomáha pleti akumulovať a udržiavať vlhkosť vo všetkých svojich vrstvách, čím poskytuje vlhkosť po dobu 48 hodín.  Pravdepodobne stojí za zmienku, že hydratácia pokožky je nie je všetko. Nezáleží na tom, koľko rokov máte – zvlhčovanie by malo byť v každodennej starostlivosti o seba.  Je potrebná v zime i v lete a to ako pre suchú, tak pre mastnú pleť. Všeobecne si myslím, že dobré zvlhčenie je pravdepodobne jediná vec, ktorú možno naozaj dosiahnuť pomocou kozmetických výrobkov.

bazalka

Linka Hydra Vegetal pozostáva zo 7 produktov. Existujú možnosti výberu pre čistenie, zvlhčenie a krém pre oblasť okolo očí. V blízkej budúcnosti sľubujú, že doplnia líniu produktov o sérum a masku na tvár. Som si istá, že čakáme na bestseller.

olejíčky

·         Prostriedky na čistenie pokožky Hydra Vegetal, ktoré sú tie najlepšie  : čistiace mlieko, gél, exfoliant a tonikum.
·         Teraz používam všetko okrem mlieka.  Páči sa mi čistiaci gél – nenápadná, príjemná aróma, dobré peny a čistí pokožku. Iba že sú náklady veľké. Tonic je veľmi osviežujúci. Pre mladých ľudí je takéto čistenie vynikajúcou voľbou.
·         Aj v rade Hydra Vegetal existujú dve krémy na tvár – s ľahšou (Gel Cream) a viac nasýtenou (bohatou na krém) textúrov,
·         Najradšej  používam gélový krém. Má tekutú textúru a skutočne zvlhčuje pokožku. Jedná sa o veľmi ľahký gél s perličkovými časticami.  Ale je vhodný len pre mladú pleť, bez zjavných známok starnutia, pretože odstrániť vrásky bohužiaľ nedokáže.

olejiček

Nakoniec musím zmieniť, že zloženie nových výrobkov je čisté a bez minerálnych olejov, parabénov a farbív. Balenie obsahuje o 25% menej plastov. Hydra Vegetal prípravky obsahujú od 89 do 98% zložiek prírodného pôvodu (v závislosti od produktu). Páči sa mi smer vývoja značky – dodržiavanie zásad bezpečného a ekologického podnikania, starostlivosť o životné prostredie, ľudské zdravie a našu planétu, čo maximalizuje používanie prírodných zložiek v kozmetických receptúrach.