Problémy s odvozom sú minulosťou

Viacerí sme už asi zažili zákon schválnosti v praxi, respektíve na vlastnej koži a asi nie jediný krát. Práve v momente, kedy ste dohodnutí prísť na určitú kariérnu alebo spoločenskú udalosť, sa Vám deň predtým alebo v to ráno pokazí auto, nejde naštartovať, idete na autobusovú zastávku a vidíte, že autobus Vám utiekol pred piatimi minútami, voláte známym, no každý je niekde preč a má svoje vlastné povinnosti,… do toho sa aj Vy od rána brzdíte všelijakými zbytočnosťami, no priam „ideálny“ deň. Vidíte, ako „dobre“ začína. Nevraviac o tom, že na podujatia, akcie, stretávky, pohovory,… sa chodí aj o 15 minút skôr, aby sme predišli vystresovanému, neupravenému a nervóznemu dojmu z našej osoby.

volant

• Veľa nervov by sme ušetrili, vyhli sa zbytočnému stresu a predovšetkým by sme získali čas, ak by sme v týchto situáciách využili priamo kompetentné služby, čiže rýchly odvoz alebo rýchle vypožičanie si auta. Nezabúdajte, požičovňa áut je tu pre vás!

Áno, čítali ste dobre, nemusí sa jednať iba o výpožičku, tieto služby môžete využiť aj ako taxi so šoférom. Na Vami vybranú konkrétnu ulicu a Vami zvolený konkrétny čas príde Vami zvolený typ automobilu. V prípade, že si tú jazdu chcete užiť Vy sami, môžete si auto zajednať bez šoféra a v dohodnutý čas ho iba zaparkujete na dohodnuté miesto.

doprava

Je tak už iba na Vás, či potrebujete auto k rýchlemu odvozu, alebo len „s frajeriny“, či chystáte alebo ste súčasťou serióznejšieho stretnutia či akcie, na akú sa chystá prísť viacero ľudí. Toto sú prípady, kedy býva problém z odvozom pomerne častý, respektíve nie je dostatok vozidiel a miesta. V spomenutom prípade tak opäť môžeme využiť vyššie spomenuté služby a zajednať si 7- 9 miestne vozidlo. Cíťte sa podobne ako v limuzíne, doprajte sebe, alebo Vašim hosťom príjemný zážitok a komfort, kedy sa nebudú cítiť ako sardinky v konzerve.