Poznáte i tieto služby?

Ľudia majú niekedy zaujímavé nápady a história je svedkom, že častokrát prišli s ideami, ktoré nám uľahčujú život a prácu doteraz. V každom období prídeme s niečim revolučným. Aj v tomto období, v tejto dekáde od roku 2010 sa naskytuje veľa nápadov i sprostredkovateľov, ktorí nám poskytnú služby, na aké sme doteraz neboli zvyknutí. Niektoré zaujímavé a netradičné služby vám opíšem v tomto článku.

klient

•         Učtieľ sebeobrany– Znalci bojového umenia Karate a Aikido sú Vám k dispozícii. Ak bývate v pochybnej štvri alebo máte iné problémy, skrátka máte strach, že Vám hrozí ublíženie na zdraví, tieto služby sú k dispozícii. Znalec bojového umenia Vás naučí svojim znalostiam a zbavíte sa svojho strachu.

•         Court- paper serving– Ak sa z osobných dôvodov chystáte na súd a nemáte v láske byrokraciu, dajú sa objednať zamestnanci, ktorí Vám zostavia všetky potrebné papiere a to tak, že budú zostavené presne podľa zákona a dokonca si vytvoríte imidž znalca práva a zákonov. A čo viac- môžu Vám dopomôcť k dosiahnutiu výsledku, ktorý bude výhodný pre Vás.

linka

•         Osobný šéfkuchár– Áno, jedná sa o Vášho osobného šéfkuchára. Nemusíte cestovať do reštaurácie a čakať na jedlo s ostatnými hlasitými hosťami. Špeciality z kuchyne si vyhutnáte vždy načas u Vás doma bez toho, aby ste pohli prstom.

•         Profesionálny organizér– Máte málo času a vidíte, že veľa vecí nestíhate a máte v nich chaos? Ak si tieto veci neviete zorganizovať sami, dajú sa osoby, ktoré Vám pomôžu veci zorganizovať a Vám zrazu pôjde všetko šikovnejšie, rýchlejšie a budete mať lepší prehľad.

•         Zbaľovací a rozbaľovací servis– Sťahujete sa do novej kancelárie, práce, či dokonca bytu? Balenie, prenášanie a následné vybaľovanie nám zaberie veľa času a jedná sa o otravnú činnosť. Môžme si však objednať tento servis, ktorý túto prácu spraví za nás.

úspěch

•         Poslucháč-Pokiaľ máte pocit, že Vám o chvíľu explodute hlava, pretože v nej máte veľa myšlienok naraz, zavoláte si Mind- Cleaning service, čiže servis, ktorý Vám v doslovnom preklade vyčistí myseľ. Skrátka príde človek, ktorý je vycvičenú k tomu, ako správne načúvať a nechať druhých vyrozprávať sa s tým, že dá najavo svoj záujem o to, čo mu hovoríte, no nebude Vám skákať do reči.