Jar a leto 2017 budú hrať všetkými farbami dúhy

Z módnych prehliadok najslávnejších návrhárov z najväčších metropol sveta pomaly dorazili až ku nám. Tu sú. Tohtoročné módne vychytávky však na nosenie žiadajú istú dávku sebavedomia. 
 
Platformy
Rok 2017 praje naozaj odvážnym ženám. Do módy sa opäť dostávajú topánky na platformách. Farebnejšie a výraznejšie, šialenejšie ako kedykoľvek predtým. Budete v nich doslova vytŕčať
z davu! Dvíhajú sa do krkolomných výšok a chôdza môže byť mierne obtiažna, no pre krásu sa trpí. Dúfam, že neutrpíte úraz. Držím vám palce.
 letní boty
Voľné nohavice
Nepohodlie pri nosení extrémnych topánok vykompenzujú pohodlné široké nohavice, veselo sa vlniace pri letnom vánku. S nimi zabudnete na boľavé otlaky. Ďalšou pohodlnou nohavicovou alternatívou sú traky. „Montérkovité“ dlhé džínsy na traky môžete v lete vymeniť sa šortky. Majú šmrnc.
 
Chodiaca predvolebná kampaň
Dnes je politický aktivista každý. Čím hlasnejšie svoje „politické“ názory dávate najavo, tým viac ste cool. Ideálne je nosiť svoj názor na tričku. A dbať na to, aby bol dostatočne výrazný. Slobodu slova pre každého!
 barevné vlasy
Dúha vo vlasoch, aj na tvári
A opäť niečo pre odvážne: účesy a líčenie toto leto bude hrať farbami dúhy. Teraz máte šancu byť kreatívna. Šikovná kaderníčka vám vytvorí ombre efekt s červenou, korienky môžu byť podfarbené modrou, cyklámenovou či zelenou… Pestré farby vyniknú v zapletaných účesoch, podholené účesy sa zas zdobia trblietavými farebnými glitrami. Celkový vzhľad treba doladiť vhodným líčením – napríklad mačacie oči + rúž pastelovej farby, prípadne dúhové očné tiene. Pozor, nie je nutné skombinovať všetko, čo som tu vymenovala. Nechcete predsa vyzerať ako papagáj.
 
Takže, móda roku 2017 neprináša nič pre sivé myšky. Prirodzenosť je, zdá sa, utláčaná do úzadia, ale nebojte sa, ona sa vráti späť. Trendy sa predsa stále opakujú.