Dioptrické okuliare ako módny doplnok

Tomu je teraz ale nadosmrti koniec. Viete prečo? Pretože dioptrické okuliare sa stali módnym doplnkom. Veľmi často vidíte, ako ich nosia ľudia, ktorí ich vôbec nepotrebujú. Jednoducho je to doplnok, po ktorom túži vážne každý. Okuliare sa stali našimi miláčikmi a už nás viac nikto nebude prezývať okuliarnikom. Chcete ešte ďalšie dôvody, prečo by ste mali kontaktné šošovky okamžite vymeniť naspäť za okuliare?

hodiny

1.       Sú krásne kombinovateľné
Ak na svete existuje doplnok, ktorý sa hodí naozaj ku všetkému, sú to práve dioptrické okuliare. Na trhu máte hneď niekoľko možností a je to podobné ako s klasickými doplnkami. Sú jednoducho rámy, tvary a farby, ktoré sú moderné. V dnešnej dobe sa pozvoľna z klasického hranatého tvaru dostávame do retra, kde boli zase moderné takzvané mačacie tvary. Ktorý je ten váš?

2.       Vyzerajú naozaj hot
Ak sa na niečom muži naozaj zhodnú, tak na tom, že dioptrické okuliare vedia byť na žene fakticky veľmi sexi. Pôsobia prísno a tajomne a práve to je to, čo sa mužom skutočne páči. Nič nie je viac sexi, ako nenápadný pohľad spoza rámu. Existujú ženy, ktorým okuliare krásne orámujú tvár a pristanú im. V kombinácii s červeným rúžom je to naozaj niečo zabijácke.

3.       Môžete sa namaľovať odvážnejšie
Okuliare zoberú veľmi veľa z očného mejkapu, to znamená, že sa môžete fakticky neskutočne vyblázniť. Namaľujte sa výrazne, pretože keď si na seba dáte okuliare, nebudete pôsobiť zmaľovane. Skúšajte, experimentujte a sama uvidíte, že budete spokojná. Veď ktorá žena sa nechce odviazať aspoň pri maľovaní?

brýle

4.       Pôsobia inteligentne
Aj keď už dávno nie je pravidlom, že okuliare nosia len bifľoši, je pravda, že pôsobia naozaj inteligentne. Všimnite si už len stereotyp vo filmoch, každý človek, ktorý miluje vedu, v nich nosí okuliare. Aj keď je to možno trochu diskriminujúce, je pravdou, že okuliare inteligenciu naozaj evokujú.