Bude zima, bude mráz

S príchodom jesene  a zimy sa mení aj náš šatník. Asi sa neradi lúčime s ľahučkými materiálmi a kúskami oblečenia, ktoré nám robili spoločnosť a dobrú službu v teplých mesiacoch. Nástup chladných dní ale neznamená, že musíme chodiť oblečení ako „eskimáci“, a nemôžeme vyzerať dobre. S každou novou sezónou si módni návrhári pripravujú aj nové trendy v obliekaní, podľa ktorých sa veľa ľudí rado oblieka. Netreba sa ale striktne držať všetkých „dobrých rád“ a s každou sezónou meniť svoj šatník, aby sme išli s módou. Stačí jedna drobná módna vychytávka, a aj tak môžeme byť trendy.
 dívka v zimě
Čo zahreje a je in?
Na túto jesenno-zimnú sezónu si módni tvorcovia pripravili niekoľko noviniek, ale aj návrat k starému štýlu. Stačí si len správne vybrať a skombinovať s tým, čo už v šatníku máme. Čo je teda in?
·         Pohodlné svetre a pulóvre, ktoré nikdy nevyjdú z módy. Zahrejú a vyzerajú dobre. Môžete si zadovážiť farebné a veselé kúsky, ale ako sa hovorí: „v jednoduchosti je krása“, preto zažiarite i v jednoduchých modeloch a prirodzených farbách ako je biela, krémová, telová či sivá.
elegantní dáma s deštníkem
·         Čo by to bola zima bez teplej bundy? Nie, bundy sa nemusia nosiť len na športové aktivity, ale sú príjemným spoločníkom v zimných mesiacoch kamkoľvek sa vyberiete. Kvalitné páperové bundy v pestrých farbách sú to pravé, čo potrebujete, aby vám v zime nebolo chladno.
·         Zamat už od pohľadu vyvoláva pocit tepla. Tento na dotyk veľmi príjemný a teplý materiál v pestrých farbách je v tejto zimnej sezóne novinkou, ktorú môžete nosiť na šatách, bundách alebo i obuvi.
·         Nikde nie je napísané, že s príchodom zimy musia dámy odložiť sukne a vrhnúť sa striktne na nosenie nohavíc. Peknou kombináciou sukne a teplého svetra alebo pulóvra dosiahnete ten správny efekt.
mladá dívka v květovaném saku
·         Teplé vlnené oblečenie a doplnky sú tiež in. Nielenže dobre vyzerajú, ale hlavne perfektne zahrejú aj v tých najkrutejších mrazoch.
·         Kvety a farebné aplikácie nemusia byť len ozdobou letného šatníka. Ich použitie na zimných kabátoch či svetroch vám prinesú príjemný pocit aj v zime.
·         80. roky sú späť. Teda aspoň čo sa týka širokých ramenných vypchávok, ktoré sa v zimnej sezóne vrátili do módy. Nie každému je tento trend po chuti, ale proti gustu…
Móda je pestrá aj napriek ročnému obdobiu, preto si stačí len správne vybrať.