Vyrob si stresovú loptičku

Kto vedel, že niečo také jednoduché, môže byť tak účinné pri zmierňovaní stresu? Zaujíma vás, ako si urobiť svoju stresovú loptu doma? Tento príspevok vám môže pomôcť. Prečítajte si ako nato.

antistresový míček

Urobte si stresovú loptičku doma.
Vytváranie domácej stresovej loptičky nevyžaduje žiadne ťažkosti. Kroky sú jednoduché a požadované položky sa dajú ľahko aj u vás doma nájsť. Budete potrebovať nasledujúce: 2 balóniky, múka, lievik, ceruzka, lyžice.
 
Návod na vašu stresovú loptičku.
Krok 1.Vytvorte pracovný priestor, ktorý je správne pokrytý plastovým obrusom alebo listami starých novín. Veci, môžu byť trochu zašpinené, takže sa dobre uistite, že váš pracovný priestor je chránený a ľahko sa po dokončení vyčistí.

Krok 2.Vezmite vyfúknutý balónik a umiestnite spodný koniec lievika do dierky balónika. Uistite sa, že je v balóniku bezpečne a správne prilepený. Ak sa tak nestane, balón sa môže uvoľniť, keď začnete vkladať múku alebo iné výroky dovnútra.

míček

Krok 3.Teraz je čas začať plniť balónik múkou. Použite lyžicu, aby ste sa vyhli veľkému neporiadku. Nezabudnite úplne vyplniť, aj ak sa otvor zúži. Múku vložte, ale neponáhľajte sa, aby sa neroztrhol balónik. Balónový otvor sa určite ucpe s múkou. Vezmite ceruzku a použite ju na uvoľnenie, aby múka prešla všade.

Krok 4.Naplňte balónik múkou a po jeho dokončení pevne uviažte, aby ste sa uistili, že obsah sa nerozsype z balóniku. Skôr ako to urobíte, uistite sa, že odstránite toľko vzduchu, koľko môžete. Tým sa zabráni tomu, aby sa roztrhol pri stláčaní.

žlutý míček

Krok 5.Vezmite druhý balón a zakryte balónik s ním. Týmto sa posilní a zabráni tomu, aby sa praskla alebo spôsobila vaša loptička v budúcnosti nejaké nepohodlné nehody. Môžete si tiež vyzdobiť novú stresovú loptičku, akokoľvek sa vám páči.

Je dôležité mať na pamäti, že plnenie balónika múkou, môže byť dosť časovo náročné, takže budete musieť mať trochu trpezlivosti.