Televízny box z viacerými využitím

·         Už vás nebaví stará televízia Chceli by ste vyskúšať niečo nové ? Tento box od XiaoMi dokáže toho viac ako si myslíte. Poďme si tento box predstaviť.
 
 apple tv
·         Na tomto Pokeci môžete sledovať klasický televíziu alebo okrem toho má ďalšie funkcie ktoré môžete využívať a určite sa vám zapáčia. Tento box totiž obsahuje najnovšiu verziu Androidu čiže môžete ho používať aj na bežné prehliadanie stránok aplikácií alebo hranie hier. To snáď nie je všetko. Tento box sa dokáže spojiť s ostatnými zariadeniami ktoré máte doma. A však to musí byť zariadenie ktoré sú kantabilné  čiže musia byť od výrobcu XiaoMi. Teda na tento box Pripojte smartphone tablet a ostatné zariadenia ktoré tento výrobca predala. Boxer teda uvidíte všetky informácie o týchto zariadeniach a poskytne vám komunikáciu ktorú môžete využívať medzi boxom a zariadeniami ktoré používate. Však jednou nevýhodou takýchto zariadení je vždy podporuje funkciu Bluetooth ale to by nemal byť žiadny problém.
apple tv
Dôležité je však že sa dá pripojiť na internet a môžete k tomuto boxu  pripojiť všetky inteligentné zariadenia ktoré doma máte. Len aby to nebol taký obyčajný box musí podporovať alebo obsahovať nejaký procesor. Vďaka procesoru pod menom Amlogic S905X môžeme využívať všetky funkcie ktoré na tento box ponúka. Môžeme využívať všetky hardvérové zariadenia a vďaka tomu máme možnosť využívať v boxe operačný systém Android ktorý môžeme použiť v televízii alebo väčších monitoroch.

 
·         Chceli by ste si tento box zakúpiť ? Ak chcete mať modernú televíziu tento bok si môžete zakúpiť za celkom priaznivú cenu. Box od XiaoMi vás bude stáť necelých 40 eur ale za túto cenu dostanete naozaj kvalitnú zábavu ktorú môžete využívať a taktiež môžete pripojiť všetky inteligentné zariadenia ktoré doma máte. Taká tomuto boxu ich môžete jednoducho ovládač bez toho aby ste museli niečo stláčať.