Stresy v práci?

Vždy som bol o sebe presvedčený, že som muž s veľkým m. Nikdy som nemal s ničím problém. Snažil som sa, ako som len vedel. Mal som sen, mal som obrovskú víziu a vedel som, že sa nezastavím, dokým to nedosiahnem. Myslel som si, že sa nikdy ani neožením, pretože ma nik nezaujal tak veľmi ako moja práca. No samozrejme, že sa tak stalo, zaľúbil som sa až po uši a popri biznise som sa oženil. Netrvalo to dlho a moja manželka už rozmýšľala nad tým, že by sme mohli mať aj deti. Biznis predsa išiel, nemuseli sme sa obávať toho, že ich neuživíme, tak prečo by sme to nemohli vyskúšať, no nie? Samozrejme, nejaký ten dôvod tu bol. Ale okrem strachu z rodičovstva som nevidel žiadnu prekážku, prečo by sme nemohli mať deti. Chcel som ich a to naozaj veľmi.

prsa

No čo čert nechcel, práve v tom období to v mojej firme bolo naozaj ako na hojdačke. Sám som poriadne nevedel, čo sa deje, vedel som len to, že som raz hore a raz dole. Bol som v neuveriteľnom strese a pod takým tlakom, že som sa len ťažko spamätával.

Moja manželka bola veľmi chápavá, ale ja som začal mať problémy aj v istej mužskej oblasti. A teda sa u mňa dostavili problémy s erekciou. Ako takmer väčšina mužov, ktorí sú stále v strese, tak aj ja som s tým začal mať problém a to teda nie, že by som nechcel. proste to nešlo, nech som sa snažil akokoľvek. Aj keď moja žena bola chápavá a tolerantná, skutočne bola veľmi nešťastná. Rozhodol som sa teda, že vyskúšam cialis, aby som jej ukázal, že mi na nej vážne záleží a že chcem, aby bola šťastná po každej jednej stránke.

balet

Nemôžem povedať, že by som sa necítil hlúpo. Erekcia je predsa znak mužnosti každého chlapa. Čo má robiť, keď ju zrazu nemá? Keď je zrazu skutočne a totálne bez nej? Tak to je na porazenie. Musíme si však občas pomôcť, ako len môžeme. Napríklad aj s tabletkami, keď už to inak nejde. Ja viem, že všetko bude fungovať, keď nebudú stresy.