Starostlivosť o pleť

Pleť je časť pokožky, ktorá je veľmi citlivá a ohrozuje ju množstvo vonkajších vplyvov. Práve preto je na pleti vidieť najväčšie množstvo nedokonalosti. Nepekné akné, suchá koža či začervenané fliačiky. Nedokonalosti na pleti nechce mať nikto. Tvár je prvý kontakt s okolím a preto sa vždy usilujeme vyzerať čo najlepšie. Namiesto investovania do drahej dekoratívnej kozmetiky by ste mali investovať do kvalitnej pleťovej kozmetiky. Lebo len zdravá pleť je aj pekná pleť. Podstatnou súčasťou každej kozmetickej rady je sérum na tvár.

pleťová kozmetika

Sérum na tvár.

Krém na tvár je samozrejmosťou. No starostlivosť o pleť je potrebné doplniť aj o sérum. Sérum je vhodným produktom najmä pri starnúcej pleti. Vďaka aktívnym zložkám dokáže pomôcť pleti vyzerať sviežo a mladistvo. Najmä kolagén a kyselina hyaluronová je potrebné telo dodávať v podobe rôznych prípravkov. Sú to zložky buniek, ktoré však vekom strácame. To ma za následok ovisnutú pokožku bez elasticity a pružnosti. Kolagén a kyselinu hyalurónovú je však prospešné dopĺňať aj v mladosti. Nič nie je účinnejšie proti vráskam, ako včasná prevencia. Ďalšími dôležitými zložkami, na ktoré je sérum bohaté sú minerály z Mŕtveho mora, vitamíny B a E, antioxidanty a omega 3 a 6 mastné kyseliny.

pleťová kozmetika

Na Amourdeadsea nájdete kvalitné rozjasňujúce sérum na tvár, ktoré je vhodné aplikovať v každom veku. Pôsobí blahodarne na kvalitu pleti, dodáva jej potrebné množstvo živín, čím pleť pôsobí zdravo. Sérum zabezpečí aj hydratáciu. Aplikácia malého množstva každý večer po dokonalom odlíčení zabezpečí mlado vyzerajúcu sviežu pleť. Večernú rutinu je vhodné doplniť o hydratujúci pleťový krém. Starostlivosť o pleť bude tak sto percentá a prvé výsledky uvidíte už o nikoľko dní. Sérum na tvár by nemalo chýbať v žiadnej kozmetickej taštičke každej správnej ženy a ak ho stále nevlastníte, je najvyšší čas si ho zabezpečiť.