Sklenené dvere obsahujú viacero nevyhnutných súčastí ako je kľučka a zámok

Stavitelia moderných novostavieb sa snažia používať nové technológie, moderné materiály a progresívne postupy pri ich realizáciách, stavať efektívne a zároveň efektne, aby zodpovedali požiadavkám modernej doby. Medzi top konštrukcie, ktoré sú nevyhnutné na každej stavbe, patrí nerez, hliník a sklo.

Sklenený sprchový kút

Na slovenskom trhu pôsobí dynamická firma s názvom LM-MONT už od roku 2008, venuje sa výrobe a realizáciám sklenených a hliníkových konštrukcií, s ktorými má už dlhoročné skúsenosti. Všetky ich realizácie v sebe spájajú jedinečnosť s kvalitnými materiálmi a vyznačujú sa inovatívnymi prístupmi, riešeniami a technologickými postupmi, ktoré ponúkajú všetkým projektantom a architektom. Vďaka dynamickému napredovaniu vo vývoji nových technológií a postupov či procesov sa ich výrobky a realizácie držia na kvalitatívne vysokej úrovni. Okrem toho je spoločnosť schopná zabezpečiť aj kompletný servis, poradenstvo, vypracovanie projektovej dokumentácie a realizácie stavieb.

LM-MONT na stavby dodáva zasklené steny, hliníkové okná, dvere, fasády, pergoly, protipožiarne konštrukcie, zimné záhrady, sklenené a nerezové zábradlia, sprchové kúty a zásteny a veľa iných výrobkov. Sklenené dvere sa dostali do popredia v niekoľkých posledných desaťročiach, a to hlavne kvôli ich elegantnému vzhľadu, jednoduchej údržbe, nadčasovosti a variabilite, no dôležitý je aj fakt, že sklo prepúšťa značnú časť denného svetla, čo je jeho výhodou, a tak sa používa aj v tmavších priestoroch, ktoré dokáže opticky zväčšiť.

Zámok a kľučka ako súčasť dverí

Sklenené dvere sa skladajú z viacerých nevyhnutných súčastí a jednou z nich je aj zámok. TGL35SNH Lmmont je označenie pre centrálny zámok pre jednostranné otváranie dverí, bez kľučky, je určený pre sklo, ktoré má hrúbku 8, 10 a 12 milimetrov. Vyrába sa z nerezu v povrchovej úprave leštený, kartáčovaný nerez a tiež strieborný elox. Všetky spomínané riešenia tejto spoločnosti majú cveng kvality a ich realizácie mnohých stavieb hovoria za všetko.