Sex ponuky: Niekto to má rád tvrdšie

Ak je reč o sexe, dnes sa už o ňom hovorí o niečo otvorenejšie. Takisto vieme, že existuje v skutočnosti bohatá ponuka rôznych praktík, ktoré sa dajú pri sexe vyskúšať a každého z nás pritom môže vzrušovať niečo iné, resp. niektorá sex technika môže na nás pôsobiť oveľa impulzívnejšie, než iná a niektoré nás naopak vôbec neberú a považujeme ich za nudné. To, čo sa môže zdať ako vrchol blaha jednému, nemusí sa tak javiť tomu druhému a naopak čo niekto považuje možno za netradičné, môže byť u iného tým pravým orechovým.

Sme rôzni a rôzne máme predstavy aj myšlienky, v neposlednom rade aj rôzne erotické fantázie. Je nemožné vtesniť a opísať do jedného článku to, čo vyvoláva vzrušenie u všetkých, preto sa na vec pozrime trochu všeobecne a v skratke na dva jasné rozdiely- niekto to má rád v sexe romantické a jemné, iní naopak vyžadujú niečo tvrdšie.

mladá žena, tajomstvo

A čo je zaujímavé, tak sú to niekedy ľudia a samozrejme aj ženy, u ktorých by sme to na prvý pohľad nepovedali. Nevyzerajú, že by túžili stať sa pri sexe „dominou“, mať nad partnerom značnú prevahu či dokonca mu spôsobovať miernu bolesť. A používať k tomu napríklad aj pre niekoho netradičný sex inventár.

putá, erotika

A takisto dnes už nie je prekvapením, že je nemálo mužov, ktorým to nielen vyhovuje, ale po tomto doslova túžia. Aby sa na nich nejaká sexica vyšantila. Veď ak sa pozriete na dnešné sex ponuky, takmer v každom profile sú spomenuté aj praktiky ako ľahké sado maso (SM) alebo fetiš. A to sú pojmy, pod ktorými si môžeme predstaviť naozaj čokoľvek. V takomto prípade to asi nebude o nejakých pomalých romantických predohrách a pravdepodobne ani o klasickom sexe.

  • Naopak sa v tom nájdu tí, ktorých vzrušuje čokoľvek iné a hlavne situácia, v ktorej za nich prevezme kontrolu dominantná partnerka. Akýmkoľvek spôsobom (podľa priania, dohody a určitého hľadiska na bezpečnosť).