Nezabúdajte na doplnky!

Keď máte zvolený ten správny outfit na plánovaný večer či deň, ktorý si na seba dáte, premýšľate ako ho ešte viete vylepšiť. A hlavne s čím. Neradi by ste to prehnali, a taktiež  nechcete byť ani sivá myška. Načo sa vieme spoľahnúť? Pre obe pohlavia platí:

psaníčko
 
●       Tašky či kabelky
Pozná to asi každý z nás. Kamkoľvek sa vyberieme, zoberieme si so sebou aj tašku cez plece, či ruksak na chrbát. Niektorí ľudia sa zaobídu bez akejkoľvek tašky. To je doslova neuveriteľné. Druhý zas nevedia čo od radosti do tej tašky dať, a potom ju nevedia zatvoriť. Pre menšie množstvo vecí sú ideálne ľadvinky, ktoré sú neustále na vás a pri vás, nech sa deje čokoľvek, a nedáte ich zo seba dole. Ďalšie sú ideálne kabelky či tašky cez plece, ktoré vám taktiež až tak neprekážajú. Ako posledné sú vaky a ruksaky, ktoré môžu byť komplikované na vašu chrbticu, no ak si nájdete ten správny, priam sa doň zamilujete. Vyberajte si jednotné farby, ktoré sa budú hodiť pri všetko.

hodinky
 
●       Čiapky a šatky
Taktiež jednoduchý doplnok sú čiapky a šály. Cez teplejšie obdobie vyberajte voľnejšie šatky s kvetovaným vzorom, či jemnou farbou. Venujte pozornosť aj materiálu, v ktorom sa budete cítiť dobre a pohodlne. V chladnom období vám bude teplejšie, a tiež oživíte svoj zimný outfit.

batoh
 
●       Drobné doplnky
Nezabúdajme na malé, a drobné doplnky ktoré nosíme každodenne. Od ponožiek, pančúch až po dioptrické okuliare. Každý kus oblečenia, a doplnku vie na vás mimoriadne vyniknúť. Preto sa raz za čas spýtajte na názor aj vašich blízkych. Nič nemôžte stratiť, práve naopak. Možno sa dozviete niečo nové čo vám viac sekne, a čo zasa nie. Aj malé šperky vedia spraviť svoje čaro. Či už sa jedná o handmade výrobok, alebo o drahšiu záležitosť. Stačí jednoduchý čierno biely outfit, a k nemu pridať to, čo vám v to ráno padne do oka. Aj tak viete spraviť dobrý dojem!