Módne trendy na leto 2017

Módne trendy na leto 2017 poriadne oživia farbami a vzormi Váš šatník. Na scénu prichádzajú veselé farby v žiarivých tónoch, ale comeback zažívajú aj prúžky či kvetinové vzory vyžarujúce energiu. Ak máte odvahu, pokojne si oblečte niečo priesvitné a dráždivé. Na čo sa zamerať?
 tříbarevné oko
Žiarivé farby
Za kráľovnú farieb tejto sezóny môžeme vyhlásiť zelenú. Povolené sú všetky odtiene zelenej, avšak dôraz sa kladie na výraznú zelenú farbu. Ak nie ste fanúšičkou zelenej, zaobstarajte si iné varianty sýtych farieb, ako je ružová, modrá alebo žltá. Okrem jednofarebných pútavých kúskov sú trendy aj doplnky v sýtych farbách!
 
Osemdesiate roky
Áno, čítate správne! Toto obdobie sa na mólach pripomenulo sýtou červenou a čiernou, na mólach sa vlnia lesklé látky a volániky. Samozrejme, úlet v tejto podobe nie je pravdepodobne vhodný na každú príležitosť, ale po zotmení je jednoznačne tou správnym oživením. Stiahnite si pás širokým opaskom, zvýraznite kontrast väčšími ramenami a pridajte ešte viac lesku vo forme krištáľových náušníc.
 dívka na větvi
Priesvitné kúsky
Ak ste odporkyňou priesvitných kúskov oblečenia, ktoré odkrývajú viac ako by ste chceli, nezúfajte. Nejde o priliehavé modely, ale o rafinované vrstvenie kúskov, ktoré viac zakryjú ako odhalia. Či už máte odvahu použiť presvitajúce oblečenie v malom alebo veľkom formáte, myslite na to, že ukázať menej je niekedy viac!
 
Kvetinové vzory
Popustite uzdu svojej fantázii a doplňte svoj šatník o kvetinovú potlač v rôznych štýloch a farbách, experimentujte s látkami. Urobte všetko preto, aby ste kvetmi vyjadrili svoju náladu! Opäť stavte na žiarivé farby a nebojte sa outfit doladiť kvetinkami na topánkach a doplnkoch.
 
Geometrické vzory
Tým správnym geometrickým vzorom tejto sezóny sú pruhy rôznych šírok a farebné bloky. Do prúžkov sa môžete zahaliť od hlavy po päty, vrátane topánok. Ostatné doplnky zvoľte jednofarebné a určite nič nepokazíte!
 žlutá kvítka
Pamätajte, že toto leto bude plné veselých farieb a vzorov, ktoré na prvý pohľad zaujmú. Prežite leto v pohodlných šatách, s úsmevom na tvári a s drinkom v ruke!