Obliekate svoje deti štýlovo?

Máte doma dievčatko alebo chlapčeka? Určite rozmýšľate, ako ho máte obliekať. Chcete, aby vaše dieťa vyzeralo roztomilo a zároveň pekne? Odporučím vám zopár trikov, aby ste svoje dieťa mohli vyfintiť podľa svojich predstáv. Pozeráte si často detské časopisy a módne katalógy, kde všade vidíte deti, ktoré sú štýlovo a pekne oblečené? Nechápete, prečo ich mamy tak vyobliekajú, aj keď s nimi idú len na detské ihrisko? Svoj vkus veľakrát rodičia prenášajú na svoje deti. Na detské ihrisko či do parku nepotrebujete, aby vaše bolo vyobliekané, ako keby ste išli na svadbu. Dieťaťu naozaj postačí len tričko a šortky, či mikina a tepláky. Poviete si, že aj tak sa ušpiní? Áno, to je isté, že sa zašpiní, no aj tak mamy chcú byť paničkami na detskom ihrisku.

 

deti v módnych doplnkoch

 

Dievčatká je možné veľmi pekne obliekať. Mnoho z nich má rado ružovú farbu. Je veľmi dievčenská a pristane naozaj každému malému dievčatku. Vidíte na ulici ísť mamičku s malým dievčatkom v krásnej tylovej ružovej veľkej sukničke? Tie sú teraz veľmi obľúbené. Už každé druhé dievčatko ju musí mať doma. Dievčatká v nich vyzerajú naozaj veľmi roztomilo. Pekne svojmu pokladíku učešete vlásky, dáte do gumičky a pripnete sponky do vlasov. Dievčatká majú radi aj všelijaké módne doplnky. Medzi dievčenské módne doplnky určite jednoznačne patrí malá kabelka pre mladé slečny alebo slnečné okuliare. Vaše dievčatko bude na spapanie.

 

móda pre najmenších

 

Nielen dievčatká sa môžu pekne a štýlovo obliekať. V obchodoch s oblečením nájdete množstvo rôznych módnych doplnkov aj pre chlapčekov. Štýlové tenisky, slnečné okuliare, čiapky, šiltovky, klobúčiky, či motýliky, kravaty, alebo aj traky a podobne. Je toho na výber veľmi veľa. Vyfešákujte svojho syna tak, ako si predstavujete. Iné mamičky z neho budú hotové, keď ho uvidia. Každé malé dieťa si zaslúži poznať svoj vkus a štýl obliekania už odmalička. Venujme tomu dostatok svojho voľného času a doprajme svojmu dieťaťu nech sa rozhoduje vo výbere oblečenia samé.