Móda je úžasná

Nie vždy ženy vedia, čo je pre ne najlepšie. Niekedy nevedia ani to, ako by sa mali obliekať a čo by mali robiť preto, aby boli so sebou vždy spokojné. Je jasné, že všetko má svoj vlastný význam a aj to, akú farbu svetra si dáte na seba, keď idete von. Nechceme však kázať o psychológii farieb. Ide o to, aby ste sa vo veciach, ktoré nosíte, cítili dobre. Inak nemá zmysel vôbec nič a vy to určite veľmi dobre viete. A všetko, čo by ste chceli nosiť, musí byť pre vás dôležité. Nebudete predsa nosiť niečo len tak, aby sa nepovedalo, no nie?

žena

Teraz však pre vás musí byť dôležité aj to, aby ste boli so sebou spokojný a keď sa vám páči, čo nosíte, tak sa to jednoducho bude páčiť aj vášmu okoliu. Nebojte sa ukázať váš obľúbený kúsok, nech je to akokoľvek bláznivé. Vždy, keď sa pozriete na maličkosti, ktoré vás obklopujú, je jasné, že je to pre vás naozaj dôležité. Či už je to obľúbený sveter, alebo obľúbené rifle, mali by ste ukázať, že je to pre vás vážne dôležité. Keď si myslíte, že je to hlúposť, mýlite sa. Verte tomu, že to nie je nič, za čo by ste sa mali hanbiť.

děvče
 
Ak si myslíte, že sa nič nedá a že nie je nič podľa vás, mali by ste to zmeniť. Móda nie je niečo, čo by ste nemohli meniť a na čo by ste nemohli zmeniť názor, práve naopak. To je na tom práve úžasné, že nech sa deje čokoľvek, môžete zmeniť všetko, čo je okolo vás a môžete s tým urobiť niečo, čo by ste predtým nečakali. Móda je úžasná vec a verte tomu, že sa do nej a aj do toho, čo predstavuje, totálne zamilujete. A to je na tom to krásne a to je naozaj niečo, čo vás bude držať nad vodou v každom okamihu. Ale nebojte sa. Nie je to nič, za čo by ste sa mali hanbiť. Viete, koľko ľudí módu neuveriteľne miluje? A nehanbí sa za to a nechce na tom vôbec nič zmeniť. Tak buďte aj vy jednou z tých osôb. Uvidíte, že to bude stáť za to a budete to skutočne milovať.