Čo nosiť a čomu sa vyvarovať

Čo sa týka módy, každý má na ňu iný a vo veľa prípadoch naozaj svojský názor. Väčšinou práve ženám záleží na tom, aby vyzerali perfektne, aby sa snažili a ukázali, že sledujú trendy a aj to, čo sa práve nosí. Chlapi to príliš nesledujú, no je pravda, že aj medzi nimi sa nájde veľké množstvo takých, ktorých táto téma naozaj zaujíma a oslovuje.
modelka ve svetru

Záujem o módu nie je prejavom narcizmu. Hoci mnohí ľudia majú sklony odsudzovať druhých preto, že sa vedia pekne obliecť. Myslia si o nich, že sú zahľadení do seba, že majú veľmi veľa peňazí a podobne, hoci väčšinou to býva úplne naopak. To, že je niekto vkusne oblečený ešte neznamená, že musí mať zákonite veľa peňazí. Väčšinou vie ten človek akurát tak dobre nakupovať. A to je naozaj výhra, nemyslíte?

Každý si však musí dať pozor na to, aby zbytočne nemíňal peniaze na to, čo nepotrebuje a rovnako to je aj pri móde. Okrem toho je pravda, že niektoré veci by ste si nemali vôbec kupovať a už vôbec ich nosiť. Čo by ste jednoznačne mali zo svojej skrine vyhodiť?

Jednofarebné tielká a tričká v krikľavoružovej farbe

Tento trend nás už našťastie opustil a už dávno na žiadnej diskotéke nevidíme dievčatá oblečené v krikľavých farbách ako žiaria pod svetlom. Ak však myslíte, že sa jedného dňa tento trend vráti, určite sa mýlite. Takéto tričká už nenoste, vyzerá to veľmi zle a málokomu taká farba aj skutočne pristane.
čerbobílý portrét

 

Nepadnúce oblečenie

Je pravdou, že veľkým hitom sú práve veci, ktoré na vás doslova visia. Aj tie vám však musia sadnúť, keď ich začnete nosiť. Nepadnúce rifle alebo kabát, ktorý vám vôbec nelichotí? Takéto veci musíte zo svojho šatníka odstrániť a už nikdy ich nenosiť. Skúste ich niekomu darovať, aby úplne nevyšli navnivoč.

V každom prípade si dávajte pozor, aby ste to so zameraním na módu neprehnali. Inak sa vám môže stať, že budete bezhlavo nakupovať niečo, čo vôbec nepotrebujete.