Ak odpadový systém volá SOS, sami sa mu radšej pomôcť nesnažte.

Kvalitné inštalatérske služby sú na nezaplatenie. Častokrát sme my ženy samy doma a nemáme naporúdzi šikovnú chlapskú ruku, ktorá sa vie chopiť každých nehôd v domácnosti. A najmä, čo sa týka odtokov, kanalizácii, vodovodných kohútikov, to si vyžaduje rovno znalosti chirurga. Ak niečo tečie, kde nemá alebo netečie kedy má, hľadať príčinu si častokrát vyžaduje nadľudské sily a schopnosti inštalatérskeho génia. Niekedy ani samotní muži si s takýmito logickými hádankami nevedia poradiť. A preto je prvá pomoc od odborníkov viac než vítaná.

Opravar

Ak natrafíme na problém, s ktorým si nevieme poradiť, snažiť sa amatérsky prísť na koreň problému a pritom zbytočne rozmontovať celý systém odtokového potrubia, je iba strata času a márna snaha hrať sa na hrdinu tam, kde to nie je efektívne. Inštalatérske služby sú tu predsa pre nás a v ich záujme je za nás závadu vyriešiť. Takže dámy a aj niektorí menej zruční páni. Upchal sa vám odtok, špina zo záchoda sa bez známej príčiny vracia naspäť? Z kanalizačnej šachty niečo vyteká alebo sa odtiaľ šíri neznesiteľný zápach? Z odtoku v umývadle vám tečie? Toto všetko a ešte oveľa viac nie je práca určená pre vás.

Kanal

Vašou úlohou je teraz zapnúť počítač, otvoriť internetový prehliadač a zadať tam názov AB-krtkovanie. Preklikať sa na kontaktné údaje a objednať si šikovného inštalatéra na obhliadku miesta činu. Našťastie sú dostupní non-stop, preto sa nemusíte báť, že ich zbytočne v nedeľu ráno budíte do práce. A na čo sa ešte vo svojej náplni práce zameriavajú? Krtkovanie, odblokovanie upchatých potrubí, ich revízia, oprava poškodení rôzneho druhu, oprava kinety https://ab-krtkovanie.sk/kineta/ a tiež čistenie kinety a mnohé iné inštalatérske postupy. Vysokých účtov za vykonané práce sa báť nemusíte. AB-krtkovanie je jedno z najlacnejších na západnom Slovensku. Zruční majstri sú pripravení zachrániť vás z vašich problémov v domácnosti.