Originálny dizajn sklenených posuvných dverí

Samotné sklo pôsobí veľmi čisto a elegantne a pri sklenených dverách to platí ešte niekoľkonásobne viac. Sklenené dvere svojou priezračnosťou opticky zväčšia každý priestor, šíria svetlo po celej miestnosti akýkoľvek priestor nádherne presvetlia. Sklenené dvere pevné alebo sklenené dvere posuvné dodajú Vašim priestorom ten správny nádych moderného dizajnu, originálnej štýlovosti a elegancie.

sklenené dvere v obývačke

Spoločnosť LM – MONT s.r.o. Vám ponúka sklenené posuvné dvere Lmmont vyrobené na mieru podľa Vašich požiadaviek tak, aby zapadli do celkového súladu architektonickej stránky Vášho priestoru. Môžete si ich aj dizajnovo prispôsobiť, takže budú pôsobiť naozaj jedinečne a originálne vďaka nádherným vzorom a motívom, ktoré Vám vytvoríme pieskovaním, nalepením grafickej fólie alebo tlačou priamo na sklo. Z bezpečnostnej stránky takýchto sklenených posuvných dverí vôbec nemusíte mať obavy, pretože na bezpečnosť kladieme obrovský dôraz. Nami vyrobené dvere sú zhotovené výhradne z kaleného alebo tvrdeného bezpečnostného skla v čírom, matnom – pieskovanom alebo vzorovanom prevedení, čiže sú po bezpečnostnej stránke dostatočne pevné a odolné.

sklenené dvere na dome

Našou prioritou pri výrobe sklenených dverí je kvalita, bezpečnosť, moderný dizajn a štýlové prevedenie, ktoré idú ruka v ruke s funkčnosťou dverí. Sklenené dvere Vám vyrobíme do akéhokoľvek priestoru či už súkromného alebo komerčného podľa Vami zadaných požiadaviek v najkratšom možnom termíne tak, aby ste si mohli čo najskôr užívať ich nádherný dizajn a dokonalosť.

V prípade, že si nie ste istý riešením najvhodnejším pre Vás, neváhajte nás kontaktovať, ochotne Vám poradíme s výberom dverí podľa typu priestoru, kde ich požadujete. Následne Vám podľa Vami zadaných údajov a informácií zašleme cenovú ponuku, aby ste mali presnú predstavu o celkovej realizácii.