Návšteva Tantra salónu: Čím obohatí váš život?

Tantrické techniky sú v histórii ľudstva známe už od staroveku a v súčasnosti sa stretávame s ich novou formou, ktorá ich efektívne kombinuje s klasickou masážou. Výsledkom sú takzvané tantrické masáže, ktoré sa za posledné roky tešia rastúcej popularite.

Treba rátať s tým, že pôjde o intímny zážitok, kedy sa senzuálne dotyky venujú nahému telu a takisto jeho intímnym partiám. Takéto spojenie intímnej masáže s technikou tantry dnes bežne ponúkajú salóny v našom hlavnom meste a erotic massage Bratislava Tantra. V takomto čistom a kľudnom prostredí prispôsobenom ku konkrétnemu typu masáže nechýba najskôr úvodný kúpeľ a rituál namaste. „Do deja“ sa tak následne ľahko dostane aj ten, čo je v testovaní podobných služieb nováčikom. A takisto je to najskôr zákazník, ktorý si určuje dávku intenzity ako aj to, či si vyberie z ponuky napr. príjemnú „classic tantra“ alebo intenzívnejšiu „body to body massage“, ktorá je možno vhodnejšia pre skúsenejších návštevníkov, čo už prekonali úvodný ostych.

muž, žena, podprsenka

Na výber máte niekoľko možností a stupňov

Sexuálne uspokojenie zakončené vyvrcholením je niečo, s čím treba rátať a je to v danom okamihu vlastne prirodzené. Stane sa to väčšine. Je však vítané, ak k takémuto uspokojeniu príde v závere. Pre niekoho by totiž nuru alebo body to body masáž mohla predstavovať silne intenzívny pôžitok, ktorý by ho okamžite vzrušil. A práve preto sú konkrétne služby rozdelené na niekoľko techník s podrobnou charakteristikou a predstavujú rozdielny stupeň intenzity. Zatiaľ čo pri klasickej tantra masáži sú prioritou senzuálne dotyky rúk, v druhom prípade môže masérka používať svoje nahé telo a špeciálny kĺzavý gél.

nahá žena, póza

Význam tantry

Cieľom je absolútne uvoľnenie a odstránenie všetkých blokov. Masáž vo veľkej miere pracuje najmä so sexuálnou energiou, ktorá má na životnú energiu veľký vplyv. Ak sa s ňou zaobchádza správne, výsledkom bude odstránenie zadržiavaného napätia a s tým zároveň schopnosť načerpať touto formou nové životné sily.