Najhoršie plastické operácie – nič pre slabé povahy!

Ak sa človek raz dostane k veľkému balíku peňazí, niekedy jednoducho nevie čo s nimi urobiť. Niektorých ovládnu drogy, iných alkohol. Tu sa však stretávame so známymi osobnosťami, ktoré to s plastikami tak trocha prehnali.

lékař

  1. Melanie Griffith

Kedysi bola považovaná za jednu z najkrajších herečiek, bola mladá a krásna. Všetci stárneme a bohužiaľ aj ona. Tento proces ale nezvládla a podľahla tak plastickým operáciám, a to hlavne tváre. Dnes je už herečka zmenená na nepoznanie a pribudla je navyše závislosť od plastík. Čo ju azda zastavilo bolo náhle zistenie rakoviny kože.

  1. Jocelyn Wildenstein

Prichádzame k príbehu mladej krásky pôvodom z nádherného švajčiarska.  Pri zhliadnutí jej fotografií sa absolútne nepodobá na to, kým bola. Ešte stále je často za svoju „leviu tvár“ ako ju prezývajú osočovaná mnohými novinármi. Je doslova plagátom pre plastickú chirurgiu. Všetko na jej tvári je kompletne prerobené, no je vidieť, že jej plastický chirurg asi ani poriadne nevedel, do čoho sa rúti. V snahe Jocelyn byť pre svojho manžela najkrajšou doplatila tou najhrozivejšou daňou. Po desiatkach plastík sa jej koža už nevie regenerovať, ostáva opuchnutá a tuk vpichovaný do jej líc vyzerá strašne. Jocelyn už bohužiaľ nezachráni nič iné, než zavreté dvere vlastnej domácnosti.

  1. Donatella Versace

Uznávaná modna návrhárka nevedela čo s toľkými peniazmi urobiť, a tak satiež ako jej predchodkyne vydala na cestu plastík. Nebojácne sa do toho poriadne oprela a výsledný efekt je viac než poburujúci. Začalo to nevinne zväčšením horných i dolných pier, no skončilo to liftingom tváre, ďalším vstrekovaným botoxu do pier, kantopéxiou a inými operáciami, ktoré ju zničili natoľko, že v konečnom dôsledku vyzerá skôr ako muž.

chirurg

  1. Amanda Lepore

Známa americká modelka, ktorá bola u mužov veľmi vyhľadávanou ženou, dnes pripomína skôr masku na Halloween, než ženu. Najskôr nad plastikou dlho uvažovala, no nakoniec jej čaru podľahla. Chcela si len „vylepšiť“ tvár a prsia, no nedopadlo to podľa jej očakávaní. Preto podstúpila rad ďalších operácií a výsledkom bolo nič iné než katastrofa. Táto modelka je známa svojím vzhľadom po celom svete asi tak, ako Jocelyn.