Hľadáte moderné sprchové zásteny?

Kúpeľňa je naším intímnym miestom oddychu a relaxu. Potrebujeme sa v nej cítiť uvoľnene, mať dostatok funkčného priestoru a pocitu domáceho tepla. Preto pri architektonickom návrhu zvažujeme všetky dostupné riešenia.

Existuje niekoľko možnosti organizácie kúpeľní. Buď forma klasickej a pohodlnej vane alebo modernejšia forma sprchovacieho kúta. Samozrejme, ak nám to priestor dovolí, kombinácia obidvoch je priam ideálne riešenie.

Vo všetkých prípadoch sú ale výborným riešením sklenené sprchové zásteny Lmmont. Sú elegantnou a nadčasovou náhradou murovaných stien, prípadne pevných sprchovacích kútov.

bathroom-2132342_640

V porovnaní s predchádzajúcimi riešeniami majú množstvo výhod. Celosklenená plocha ideálne prepúšťa svetlo a opticky ho zväčšuje. Sklo má čisté línie a eleganciu a v akomkoľvek aj malom priestore pôsobí čisto a honosne.

Údržba sprchových zásten je jednoduchá – stačí och zotrieť handričkou a utrieť do sucha. Sú zároveň odolné voči poškriabaniu a viacerým vplyvom.

V ponuke je veľa prevedení a realizácii. Na výber je číre sklo, matné mliečne alebo vkusné motívy vytvorené z grafoskla alebo pieskovaním. Použité sklo je vyrobené zo špeciálne upraveného bezpečnostného skla s certifikátom kvality.

Vhodnou voľbou povrchovej úpravy dosiahnete súkromie a intimitu priestoru, takisto doplnené o vhodný rozmer.

bad-1972205_640

Výroba na mieru je samozrejmosťou, ich rozmery a variácie môžu byť rôzne. Vo forme celosklenených zásten od podlahy až po strop, ukotvené v špeciálne zostrojených rámov, ktoré pôsobia odľahčene alebo vo Vami zvolenej výške.

Zásteny môžu byť fixné alebo otváracie. Súčasťou je široká ponuka vkusných doplnkov.

Precízne zameranie, ktoré je súčasťou celkového servisu je nevyhnutné v každom prípade. Mnohé existujúce steny majú nerovnosti, ktoré je potrebné zohľadniť pri inštalácii.

Sklenené sprchové zásteny sú dizajnovým doplnkom kúpeľne a určite Vás zaujmú.