Energiu prinášajúca tantra.

Ak ste už boli niekedy v kúpeľoch, tak ste určite absolvovali nejakú masáž, ktoré sú v týchto zariadeniach súčasťou celkového ozdravného procesu. Ľudia už totiž od nepamäti vedeli ako im stimulácia rôznych častí tela pomáha v regenerácii celého organizmu. A už aj tie obyčajné masáže chrbta alebo končatín dokážu výrazne uvoľniť naše telo aj myseľ. No existujú aj masáže, ktoré dokážu spájať našu sexualitu s našou skrytou vnútornou energiou. A práve takouto masážou je tantra https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/.

esenciálne oleje

Takmer všetci spájame tantrické masáže so sexuálnymi masážami, čo je čiastočne aj pravda. No sexuálne uspokojenie tu nie je prvoradé ako u bežných erotických masáží. Tantra je masáž, ktorá stimuluje našu sexualitu, ale cieľom je navýšenie našej celkovej energie a regenerácia mysle a fyzického tela. Skutoční znalci tantrickej masáže vedia, že tantra má na naše telo aj liečivé účinky. Stimulácia energetických dráh nášho tela a následne aktivovaná vnútorná energia dokáže spustiť liečivé procesy na miestach, kde to naše telo najviac potrebuje. Zároveň tantrická masáž pozdvihuje aj našu sexuálnu energiu, ktorá je súčasťou našej celkovej vnútornej energie.

masáž

Ak prídete na takúto masáž po prvýkrát, nemusíte sa ničoho obávať. Skúsená masérka alebo masér vás ešte pred samotnou masážou podrobne oboznámia ako sa to bude celé odohrávať. Je totiž dôležité, aby ste vedeli spolupracovať, a aby vaša myseľ bola nastavená správnym smerom. Pri tantre existujú rôzne postupy a techniky, takže vaša masérka citlivo zistí, čo bude pre vás najvhodnejšie, aby bola masáž maximálne efektívna. Na začiatku vás čaká osviežujúca sprcha a následne v príjemnom éterickom prostredí za zvukov zmyselnej hudby pristúpite k masáži. Celkovú príjemnú atmosféru budú umocňovať vonné tyčinky a éterické oleje, takže takáto atmosféra významne umocní celkový zážitok z poskytovanej tantrickej masáže.