Byť krásna aj zvnútra

Existuje na svete vôbec jedna žena, ktorá nechce byť krásna? Ktorá potom skutočne netúži? Ktorá nechce byť obdivovaná a ktorá sa cíti zle, keď sa druhým chlapom nepáči? Jasné, že chceme byť všetky krásne. Niektoré z nás to prejde v momente, keď stretnú toho pravého. Keď sa konečne rozhodnú, s kým chcú byť.  Ale väčšine z nás na sebe záleží aj potom, keď sa také niečo stane. Jednoducho je to tak. Či už chlapa máme, alebo nemáme, stále sa snažíme byť atraktívne. Nie preto, že by sme sa chceli páčiť iným a že chceme s inými mužmi flirtovať. Ale jednoducho potrebujeme byť spokojné hlavne samy so sebou. Inak to jednoducho nejde. Inak by sme boli jednoducho len nervózne. A byť uzlíček nervov, to teda určite nie je nič príťažlivé, však?

duch

Ak chcete byť krásna, buďte čo najviac v pohode
Určite vám nepridá, keď sa budete stresovať. Zo stresu má väčšina ľudí vrásky a práve to je niečo, čomu sa chce drvivá väčšina z nás celý život vyhnúť. Nechceme mať vrásky. Chceme byť so sebou spokojné aj napriek tomu, že už starneme. Snažte sa brať život čo najviac v pohode a uvidíte, že vtedy sa vám budú vrásky dostatočne vyhýbať.

Nasaďte úsmev
Nezáleží na tom či k tomu máte dôvod, ale jednoznačne sa skúste neustále usmievať. Je to dôležité. Úsmev robí každú jednu tvár krajšou a tá vaša určite nebude výnimka. Nemusíte sa obávať, že tým niekoho vystrašíte, práve naopak. Váš úsmev každého odzbrojí a každému vykúzli hneď krajší deň. Uvidíte, že to tak bude. Tak určite nečakajte a skúste to. Buďte tým človekom, ktorý sa potrebuje usmievať. A tým, ktorý rozdáva úsmev aj ďalej.

hodin

Buďte milá
Milota a ochota v dnešnej dobe predávajú. Verte tomu, že niečo takéto je oveľa viac ako len taký hocijaký úsmev. Verte tomu, že to bude dobre. Verte tomu, že vďaka vašej milote sa niekomu zapíšete do mysle ako naozaj krásna osoba.