Aktualizácie ovládačov Vašich periférnych zariadení

Mať aktuálne ovládače u Vášho počítača je dnes nutnosťou aj napriek tomu, že to nie je tak úplne bežná vec. S ich aktualizáciou sa však nemusíte už dnes nutne zaoberať sami. Téma aktualizácia ovládačov je medzi užívateľmi veľmi populárna, takže Vám prinášame ďalší nástroj, ktorý Vám pomôže s touto nevyhnutnou, ale často nie celkom ľahkou úlohou pomôže.
 batole u notebooku
IObit Dtiver Booster 4 Pre
 
·         Jedná sa o prehľadnú a ľahko ovládateľnú aplikáciu, ktorá má k dispozícii vlastnú, rozsiahlu a často aktualizovanú databázu ovládačov, obrovského množstva hardwaru od rôznych výrobcov.

·         Aktuálnosť ovládačov môžete pritom kontrolovať sami ručne, alebo si môžete nastaviť automatické kontroly v pravidelných intervaloch.

·         Aplikácia aktuálne ovládače na pozadí Windows stiahne a rovno nainštaluje bez toho, aby ste sa inštalácii museli nejako venovať.

·         Plnú verziu programu Driver Booster v edícii Pro budete po registrácii môcť používať po dobu jedného roka. Komerčná edícia aplikácie má predovšetkým rýchlejšiu aktualizáciu zastaraných ovládačov, rozsiahlejšiu databázu, obsahuje aj ovládače k ​​raritným typom hardwaru, automaticky zálohuje pôvodné ovládače pre možnosť bezpečnej obnovy a aktualizáciu ovládačov na pozadí, keď práve nepracujete, bez zásahu užívateľa.

·         Použitie aplikácie Driver Booster je aj vďaka užívateľskému rozhraniu preložená aj do slovenčiny a jeho použitie je veľmi jednoduché a stačí len mierne upraviť nastavenie.

·         Na konci prvej inštalácie tejto aplikácie sa rovno vykoná prvé skenovanie počítača.
učitelka s notebookem
·         Pre využitie všetkých dostupných funkcií plnej verzie programu je potrebné získať licenčný kľúč a Driver Booster aktivovať.

·         Zariadenia so zastaranými ovládačmi sú vo výpise radené vždy na predné pozície. Pre stiahnutie a inštaláciu najnovšej verzie ovládača potom stačí kliknúť na tlačidlo "Aktualizovať teraz" poprípade "Aktualizovať všetko", ak chcete ovládače inštalovať hromadne.

·         Ako už bolo uvedené, Driver Booster vie ovládače hardvéru aktualizovať úplne automaticky. V ponuke "Nastavenie" aktivujte predvoľbu "Spustiť automaticky pri štarte Windows. Potom si môžete zvoliť vhodný interval automatickej kontroly, prípadne automatickej aktualizácie.

·         Pri každej zmene ovládačov, aplikácia vytvára bod obnovy operačného systému, takže ak by došlo k nejakej neštandardnej situácii, možno sa vrátiť pred aktualizáciu na pôvodné nastavenie.

·         Záloha všetkých ovládačov príde vhod pri kompletnej reinštalácii Vášho počítača, alebo jeho uvedenia do továrenského nastavenia.