Tantrická masáž: Doma alebo v salóne?

Možno ste už niečo počuli o tantrickej masáži a možno ste s ňou už oboznámení lepšie, než vaši známi. Dokonca je známe, že ju niektoré páry praktizujú vo svojom súkromí. Buď ju používajú ako predohru pred sexom, alebo tieto praktiky vedia využiť tak intenzívne, že si s nimi dokážu vynahradiť sexuálny styk. Vlastne intímny večer strávia práve masážou, ktorá však môže trvať aj hodinu a prinášať skutočne vzrušujúce pôžitky spolu s potrebným uvoľnením emočných a sexuálnych blokov.

erotika, brucho

Aby ale mala skutočne takýto charakter a prinášala opisované účinky, musí byť vykonaná skutočne profesionálne, minimálne s veľmi dobrou znalosťou techník tantrickej masáže, ktorú by mal ovládať aspoň jeden zo zúčastnených. Práve preto väčšie percento záujemcov, laikov, ale dokonca aj veľmi skúsených chodí navštevovať tantra salón v Bratislave. V dnešnej dobe nie je problémom vytvoriť si objednávku online, či vytvoriť reservation Bratislava Tantra.

  • Takéto služby dokonca môžu využiť páry a zavítať do daných priestorov spoločne. Následne využiť službu, akou sú tantra masáže pre páry.

sexi žena

V prípade záujmu samozrejme môžete využiť bohatú individuálnu ponuku, na základe ktorej si vyberiete konkrétnu praktiku a zveríte sa do rúk spravidla sympatickej, atraktívnej masérky. Po dohode s partnerkou to však skutočne nemožno považovať za neveru, pretože k sexuálnemu styku pri týchto službách pochopiteľne neprichádza. Je to „len“ o funkčnom uvoľnení zadržiavaných telesných, psychických a sexuálnych blokov, v neposlednom rade je výsledkom plnohodnotný relax a načerpanie nových životných síl.

Návšteva špecializovaného tantra salóna má ešte jednu nespornú výhodu. Jeho miestnosti sú dokonale prispôsobené k svojim poskytovaným službám. To znamená, že prídete do krásnych priestorov s relaxačnou atmosférou a tantrickou hudbou, čo bude hrať v pozadí. Základom sú vysoké hygienické nároky, pre začatím „rituálu“ nechýba úvodná kúpeľ a následne rituál namaste.