Stabilný výsledok ketónovej diéty

Bielkovinová diéta = ketodiéta – základný princíp

Ketodiéta je známym pojmom už od začiatku 20. storočia, vedecké poznatky o jej základnom princípe, ketóze využíval známy harvardský profesor na liečebné účinky a na úpravu životosprávy. Vychádzal zo svojej vedeckej štúdie, ktorú zameral na spaľovanie tukov a súbežnom udržaní svalovej hmoty v organizme.

appetite-1239057_640

Ketóza – jej využitie v diéte

Ketóza sa považuje za úplne prirodzený fyziologický stav organizmu, kedy sa z potravy vylúčia nezdravé tuky a sacharidy a nahradia sa bielkovinovými látkami. Výsledkom tejto zámeny a tohto procesu sú postupne vznikajúce ketolátky, ktoré si organizmus využíva ako zdroj energie. Počas ketózy sa postupne odbúravajú tuky, ale čo je najdôležitejšie – svalová hmota sa nezmenšuje, svalové tkanivo ostáva na rozdiel od ostatných diét nezmenené.

Ketodiéta – jej pestré možnosti

Ponuka bielkovinova dieta vychádza z overených princípov a dosahuje vynikajúce výsledky bez následného jo-jo efektu, ktorý je strašiakom všetkých diét. Dochádza k nemu vtedy, ak sa organizmu náhle dodajú cukry, ktoré boli počas diéty vylúčené – telo si postupne začne vytvárať inzulín a stratené kilá sú opäť späť. Prinášame Vám ponuku veľmi pestrého bielkovinového jedálnička so všetkými chuťami, či už sladkými alebo slanými, ktorý obsahuje všetky potrebné živiny, vitamíny a minerály a ktorý Vás dokonale zasýti. Je pestrý nielen na chute, ale aj jeho zloženie a finálna úprava zaujme a jedia aj oči, čo je pri diéte nesmierne dôležité.

food-3223286_640

Priebeh ketodiéty

Ponúkaná ketodiéta je jedinečná pre každého, jej zloženie je vždy individuálne zostavené na základe Vašich požiadaviek, predstáv o požadovanom výsledku a odbornom vyhodnotení profesionálov. Ponúkaná ketodiéta je vedecky overená a vždy obsahuje 3 základné fázy s rovnakou dĺžkou trvania, počas ktorých dostanete odporúčania, rady, tipy a recepty na prípravu pokrmov z aktuálne povolených potravín.

Prvá fáza je začiatkom, ale postupne, už takmer potýždni zaznamenáte úbytok na váhe, najmä problematické partie začnú rysovať svoje správne tvary a určite Vás to povzbudí.

Druhá fáza Vám umožní konzumáciu jedného už tzv. normálneho jedla a je určená na postupné privykanie si bežnej stravy, aj preto sa táto fáza nazýva stabilizačnou.

A na úplný záver prichádza tretia fáza fixácie, ktorá pripraví Váš organizmus na postupný návrat k bežným jedlám, samozrejme bez nežiadúceho joj o efektu.

Ste zvedaví na výsledok – vyskúšajte ponuku a pridajte sa k spokojným zákazníkom.